Hakkımızda
Hakkımızda:
Miraç Isıtma Soğutma Sanayi İthalat İhracat ve Dahili Tic.Ltd.Şti. kurulduğu günden itibaren almış olduğu kararlar neticesinde, müşteri memnuniyetini en üst seviyede karşılamayı, müşteriye sunululan hizmeti en güzel şekilde gerçekleştirmeyi ve önceliğimizin daima " müşteri memnuniyeti " olması konusunda aldığı kararı düstür edinmiştir.

Firmamız Samsun'da olup ülkemizin her yerine hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Amacımız Beyaz Eşya, Klima, Endüstriyel Soğutma ve Endüstriyel Mutfaklarda kullanılan yedek parçaları Toptan ve Perakende satışla ihtiyaç sahiplerine uygun fiyatla satış yapmaktır.

İnternet sitemizi herkesin anlayacağı ve aradığı ürünleri kolayca bulabileceği şekilde dizayn etmeye çalıştık. Kategoriler kısmında yer alan birçok kalem ürün çeşidimizi Türkiye'nin tüm bölgelerine anlaşmalı kargolarımız ile kolayca hızlı ve güvenilir şekilde gönderiyoruz.

Müşterilerimizin almış oldukları ürünler aynı gün içerisinde değerlendirilir, onaylandıktan sonra aynı gün kargoya teslim edilir.